III Міжнародне заняття добротиСвято української жінкиСвято СтрітенняСвято Різдва «В чистому небі зірка засяє, Свято велике знов нас вітає!»Українська хустина - наша берегиня

28 лют. 2024
III Міжнародне заняття доброти
28 лютого 2024 року в усіх вікових групах проведені заняття доброти, присвячене саме котам та собакам про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
25 лют. 2024
Свято української жінки
Українське свято Дня української жінки відображає не лише національну красу українського жіноцтва, але й його велич, силу, мужність і готовність до самопожертви та героїчної боротьби за справедливість, мир та Батьківщину. Діти привітали всіх жінок зі святом, побажали міцного здоров'я, подякували за турботу та піклування.
2 лют. 2024
Свято Стрітення
2 лютого 2024 року пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення дітям та дорослим.