Тиждень безпеки"Увага, діти на дорозі"

22 вер. 2017
З 18 вересня до 22 вересня було проведено тиждень БЖД "Увага, діти на дорозі"з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.

У закладі проводиться  планомірна та систематична робота з попередження дорожньо – транспортного травматизму. Шляхом цілеспрямованої навчально – виховної роботи намагаємося сформувати  у дітей усвідомлення цінності власного життя, навчаємо володіти навичками регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей, у транспорті та на вулиці. Всю навчально – виховну роботу спрямовуємо на створення максимально  безпечних умов перебування дитини в оточуючому середовищі, в дитячому закладі, вдома, у дворі, на вулиці, в транспорті та біля дороги.