Спортивне свято, присвячене дню захисника України

12 жовт. 2017
Впереддень цих важливих для нашої країни дат у нашому закладі відбулося спортивне свято “Ми діти козацького роду” Активну участь у змаганнях прийняли не тільки діти старшої групи, а й їхні татусі та учасники АТО. У всіх дорослих (педагогів, батьків, бабусь, дідусів) та дітей упродовж свята панував дух патріотизму, гордості за свою Батьківщину, за український народ, за Героїв, які захищають кордони нашої Вітчизни!

Ми, дорослі, сподіваємося, що позитивні емоції, пережиті під час відзначення Дня захисника України, сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки!