Екскурсія до музею Шахтарської слави

13 вер. 2018
Діти старшої групи були запрошені на свято посвячення у гірняки у музей Шахтарської слави шахтоуправління «Тернівське». Ознайомлення з працею дорослих, з їхніми професіями у процесі спостережень та екскурсій забезпечує найбільшу виразність уяв¬лень, максимальну дієвість отриманих дітьми знань. Діти на практиці уточнили і закріпили отримані знання під час спілкування з представниками професій нашого регіону.

У процесі екскурсій педагоги акцентують увагу дітей на тих сторонах праці дорослих, які мають вагоме значення для вихо­вання у дітей ціннісного ставлення до праці, формування їх власної трудової поведінки, ставлення до людей, речей.