Розвага "Зима йде - три свята з собою веде"

11 січ. 2019
Наш заклад долучився до веселого різдвяного дійства і зустрів свята дружною родиною 11 січня 2019 року на майданчику біля головного входу. До цієї розваги діти старанно готувалися: вчили колядки, щедрівки, різдвяні пісні та ігри. Під час розваги діти більше дізналиля про традиції святкування на Україні народних свят зимового циклу. Діти завзято колядували, щедрували, водили хороводи, грали в ігри з Козою, рухалися, грали, співали. І за це отримували від Господаря гостинці, дарунки і щиру подяку за побажання добробуту, щастя, благополуччя, здоров'я і миру.

Святковий різдвяний настрій панує в дитсадочку "Росинка" і досі. Щасливої всім Коляди!