29 січ. 2020

Засідання міської творчої групи "Педагогічна кухня"

На базі нашого закладу відбулося засідання міської творчої групи у вигляді "Педагогічна кухня", де вихователі - методисти, використовуючи інноваційні технології у взаємодії з педагогічним колективом, приготували "смачні" страви. Шеф - кухарями на цій кухні були вихователі - методисти, які атестуються у 2019 - 2020 навчальному році, а саме: Литвиненко Ю.В., Манойлова Т.О., Третякова Ю.О.
28 січ. 2020

Відкритий урок у 3 класі "БЖД: зимові розваги"

Присутні вихователі на відкритому уроці вчителя Лашкової Людмили Борисівна мали змогу простежити рівень розвитку своїх вихованців та їх успіхи у шкільному навчанні.
22 січ. 2020

Презентація інновацій

На педогагічнійгодині вихователі закладу презентували інноваційні технології, що впроваджують у свою педагогічну діяльність.
15 січ. 2020

Спільна зимова спортакіада "Снігова казка"

15 січня 2020 року у закладі у рамках прилучення дітей до здорового способу життяі були проведені спільні спортивні змагання між першокласниками та вихованцями старшої групи.
10 січ. 2020

Різдво

Традиційно, в нашому закладі, як і по всій країні, пройшли Різдвяні свята під час яких, педагоги долучили дітей до українських традицій.Колядки, спеціальні різдвяні пісні, вертепи, щедрівки, театралізовані дійства, колоритні персонажі принесли чимало радощів, веселощів, позитивних емоцій дошкільнятам.
30 груд. 2019

Привітання шахти "Західно - Донбаська" з 40 - річним ювілеєм.

30 грудня 2019 року вихованці старшої групи привітали працівників шахти "Західно - Донбаська" з 40- річним ювілеєм. Побажали здоров'я, вдачі, процвітання .
24 груд. 2019

Святкові ранки "Новий рік на поріг"

23 – 24 грудня 2019 року пройшли святкові ранки «Новий рік на поріг». Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, бо завітали новорічні гості, які подарували діткам масу чудових емоцій та посмішок. Дітлахи показали свої вміння співати, танцювати та декламувати вірші. Отримали чудові подарунки від довгоочікуваних Діда Мороза та Снігурки.
20 груд. 2019

Конкурс "Новорічний вогник" на краще оформлення групи до свята

У грудні 2019 року батькам було запропоновано оформити групові кімнати та створити для своїх дітей казкову новорічну атмосферу. Батьки з задоволенням прийняли активну участь у конкурсі та проявили свій талант та креативність, здивували педагогів своїм нестандартним використанням покидькового матеріалу.
19 груд. 2019

Святий Миколай до діток завітай

День Святого Миколая - улюблене свято малечі. 19 грудня діти зустрічали Святого Миколая, грали в ігри, танцювали. читали вірші та допомагали янголам шукати мішок з подарунками, який чортики хотіли залишити собі, вважаючи, що діти були не чемними та не заслуговують подарунків.
25 лист. 2019

Ітогові заняття за І квартал

з 25 по 28 листопада у закладі проведено ітогові заняття за І квартал. діти, виконуючи завдання під час цікавої та захоплюючої гри, а вихователі слідкували завиконанням програмових завдань.