17 лист. 2019

Педагогічна година "НУШ: місток наступності"

Вчителі ознайомили педагогів з нововведеннями НУШ та звернули увагу на вимоги до сучасного педагога та майбутнього першокласника.
14 лист. 2019

Наступність ЗДО та школи

14 листопада 2019 року вчитель початкових класів Селіна Анна Ігорівна запросила вчителів та вихователів з метою визначення рівня підготовленості дітей до шкільного навантаження.
22 жовт. 2019

Конкурс для батьків"Осінній корисний листочок"

У жовтні 2019 року був проведений конкурс для батьків "Осінній корисний листочок" Батьки виготовили власноруч багато корисних для дітей посібників, які вихователі будуть використовувати на заняттях, тематичних тижднях, індивідуальній роботі. Переможці конкурсу отримали грамоти.
22 жовт. 2019

Осінні свята

22 жовтня 2019 року в нашому закладі пройшли свята в усіх вікових групах. Усі учасники веселих свят дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці свят чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами. Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.
10 жовт. 2019

Відкриття майданчика

В рамках проекту "Громада своїми руками у 2019 році ініціативна група "Турботливі батьки"презентували проект "Грайливі краплинки - досліди для дитинки" На святі були присутні почесні гості, заступник міського голови Крижановська Лілія Іванівна, регіональний представник компанії ДТЕК з соціального партнерства Нєвєрова Олена Федорівна, голова Громадської організації «Агенція сталого розвитку м.Тернівка Дніпропетровської області» Тутова Анжелла Анатоліївна
10 жовт. 2019

Спортивне свято

10 жовтня 2019 року у нашому закладі пройшли спортивні змагання "Я змагаюсь разом з татом, бо готуюсь стать солдатом", присвячені потрійному святу, що відзначає Україна 14 жовтня - Покрови Пресвятої Богородиці, Дню козацтва та Дню захисника. Це свято дуже важливе, адже нагадує про те, яке велике значення мають мужність і сила.
16 вер. 2019

Тиждень безпеки "Увага! Діти на дорозі"

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі напередодні та в перші дні навчального року, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей та молоді, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх у ЗДО №3 «Росинка» було проведено тиждень БЖД «Увага! Дитина на дорозі».
2 вер. 2019

День знань

02 вересня 2019 року традиційно на подвір'ї нашого закладу під звуки дитячих пісень діти вишукались на святкову лінійку. Для когось цей навчальний рікстав початком дошкільного дитинства, а для когось - стартом перед навчанням у школі. Діти разом з казковими гкроями танцювали, співали пісень, грали в різні ігри та радісно вітали всіх з початком навчального року.
22 серп. 2019

День незалежності

23 серпня 2019 року напередодні святково і урочисто пройшло свято до Дня незалежності України. Вихованці разом з вихователями прославляли нашу державу у віршах та оспівували її у піснях.
14 черв. 2019

День Святої Трійці

Діти дитячого садочка ”Росинка” завзято готувались до зеленого загадкового свята. Цього теплого літнього ранку вони були святково одягнені, у дівчаток віночки з живих квітів. Вихователі ознайомили дошкільнят зі звичаями та традиціями проведення християнського свята Трійця. Веселі літні хороводи, таночки, народні та рухливі ігри, вірші, сюрпризні моменти, зустріч з Літом, прикрашання дерева віночками - запам'ятаються дітям назавжди. Адже ті яскраві відчуття єднання з природою рідного краю, які діти отримали в дитинстві, вони пронесуть з собою через все життя та передадуть наступним поколінням.