13 квіт. 2023

Музична розвага "Великодня казочка"

Через відродження національних традицій та обрядів. ознайомлюємо дітей зі скарбницею усної поетичної творчості, підтримуємо бажання вчити і співати народні пісні, грати в народні ігри. бути дружніми і дбайливими, як вчить народна педагогіка.
12 квіт. 2023

Тематичне заняття "Світле свято Великодня" для дітей старшої групи

Поширюючи знання дітей щодо свята Великодня, формуємо уявлення про те, як люди готуються до цього свята, розвиваємо бажання брати активну участь у підготовці до нього. виховуємо інтерес до народних традицій.
11 квіт. 2023

Тематичні заняття до дня Космонавтики

Діти старшої групи, на власно змайстрованних ракетах, відправились у незвичайну таемничу подороз Всесвітом.
6 квіт. 2023

Отримання сертифіката

Від благодійного фонду "Щаслива лапа" отримано сертифікат учасника ІІ міжнародного заняття доброти
5 квіт. 2023

Свято "Весна в гості завітала"

Свято весни - яскраве свято, на яке завітали яскраві герої: Бджілка, Сонечко, Хмаринка і Весна, які допомогли дітям стати більш уважними до навколишньої природи, навчили бачити, що відбувається навколо них.
30 бер. 2023

Атестація 2023

Атестаційна комісія розглянула питання атестації педагогів закладу, що підлягають черговій атестації поточного навчального року.
24 бер. 2023

Випалювання сміття - злочин

Проведено просвітницьку бесіду з працівниками про необхідність ведення розяснювальної роботи з населенням про злочин довкіллю - випалювання сміття
24 бер. 2023

VІ Всеукраїнська акція "Happy Мяу для Мурчика".

Діти та вихователі закладу долучлтись до VІ Всеукраїнської акції "Happy Мяу для Мурчика". з 1.03.до 24.03 збирали кошти на корм для тварин.
22 бер. 2023

Методична година "Компетентнісний підхід до навчання в умовах війни- від теорії до практики"

Було розглянуто актуальні приклади навчальних ігор для роботи з дошкільнятами у сучасних умовах.
10 бер. 2023

Онлайн - курс про мінну безпеку "Дивись під ноги! Дивись куди йдеш!"

Знання про мінну безпеку життєво важливі для кожного, хто перебуває на звільнених територіях або тільки планує туди свій шлях. А про правила безпечної поведінки необхідно говорити і знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.