5 трав. 2021

Участь у обласному конкурсі "Патронатна родина очима дитини"

Батьки разом з вихованцями залюбки прийняли участь у конкурсі, виготовивши гарні та змістовні малюнкиза запопонованою тематикою.
29 квіт. 2021

Конкурс "Великодній кошик"

Всі вікові групи прийняли участь у конкурсі. Малята разом з вихователями готували святковий Великодній кошик, прикрашали його гарними візерунками.
29 квіт. 2021

Свято Великодня

Дошкільний заклад готується до великого свята : атмосфера святкова, настрій гарний.
28 квіт. 2021

пед година - методичний вояж "Ми-України надія нова"

ознайомлення з новинками у дошкільній педагогіці: робота "ЦПРПП м.Тернівка", оновлений Базовий компонент та програма "Дитина"
27 квіт. 2021

Підсумкові контрольні заняття за 2020 - 2021 навчальний рік

З метою аналізу результативності засвоєння освітніх завдань двічі на рік проводяться відкриті підсумкові контрольні заняття у кожній віковій групі та моніторинг рівня компетенцій дітей з основних ліній розвитку згідно програмовим вимогам та віковим можливостям дітей.
23 квіт. 2021

Участь у конкурсі малюнку "Безпека очима дитини"

Вихованці старшої группи підготували змістовні малюнки з безпеки праці.
22 квіт. 2021

Інформаційно-роз'яснювальна робота з пожежної безпеки

Серед педагогічних працівників проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою попередження травмування дітей під час пожеж. неухильного дотримання правил пожежної безпеки в побуті та наданна інформації для батьків щодо безпеки дітей під час пожеж на сторінках груп та сайті закладу
16 квіт. 2021

Родинний конкурс "Мій друг - Світлофор"

Під час тижня безпеки родиннам було запропонован створити поробку "Світлофор" з покидькового матеріалу..
12 квіт. 2021

Тематичні заняття до Дня космонавтики

В цей день діти поповнили свої знання про безмежний космож, ознайомились з професіїю мужніх та сміливих людей - космонавт та дізнались про космічний транспорт та допоміжні транспортні засоби.
11 квіт. 2021

Тиждень БЖД "Безпека на дорозі"

Піротягом тижня дітей навчали правилам безпеки під час ігор на вулиці навесні, особливу увагу приділили безпеці під час їзди на велосипедах та самокатах.