7 квіт. 2021

День здоров'я

Ми долучились до святкування Всесвітнього дня здоров'я, яке щорічно відзначають ? квітня. Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому.
5 квіт. 2021

Участь у акції "Первоцвіт - 2021"

Проведео розяснювальну роботу стосовно охорони та збереження рідкісних ранньоквітучих та реліктових видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними та перебувають під загрозою зникнення.
1 квіт. 2021

День гумору

В цей день всіх малюків веселі клоуни запросили на веселу розвагу, де всі грали, веселились, сміялись та навчались дружити
31 бер. 2021

Пед рада №2 "Конструктори LEGO - як засіб формування пізнавальної компетенції дітей дошкільного віку"

На пед раді розглядались ігрові та діяльнісні методи навчання засобами LEGO конструювання, було підведено підсумок колекивних переглядів з використання цієї технології у роботі з дошкільниками.
31 бер. 2021

Завершальний етап атестаційної роботи

Педагогічний колектив вітає колег з отриманням атестаційних листів.
26 бер. 2021

Практикум "Використання LEGO у різних сферах освітньої діяльності"

Педагог закладу Гігол'ян Н.А. провела з колегами практикум за LEGO технологією.
25 бер. 2021

Щедра Масляна

Вже традиційно у дошкільному закладі відбуваються гуляння з нагоди Масляної під час яких малюки розважаються та пригощаються смачними млинцями.
22 бер. 2021

Колективні перегляди з використання LEGO технологій у освітній діяльності"

Протягом тижня всі вікові групи провели інтегровані заняття за LEGO технологією та запросили колег на онлайн колентивні перегляди.
22 бер. 2021

Майстер-клас "Можливості конструктора lEGO в освітній діяльності"

Педагог закладу Коновалова Н.В. провела майстер-клас для педагогів закладу, показавши можливості коструктора під час виконання освітніх завдань.
17 бер. 2021

Пед. година - воркшоп "У єдиному колі в Новій українській школі: сучасні підходи до взаємодії між ЗДО та початковою ланкою ЗЗСО"

У рамках взаємодії з початковою ланкою ЗЗСО відбулась зустріч з педагогом Лариковою Т.В. Під час зустрічі вихователі мали можливість відмітити схожість сучасних методів педагогів-початківців та вихователів у ЗДО та намітити подальші шляхи педагогічної взаємодії.