Осінні свята

15 жовт. 2020
з 09 жовтня2020 року по 13 жовтня2020 року у закладі були проведені традиційні осінні свята.• Усі учасники веселих свят дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята. Свята пройшли весело й цікаво. Діти отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Гордо і впевнено крокує по Землі чарівниця Осінь: розсипає золото-багряні барви довкола, милує, дивує нас своєю жовтогарячою красою. Дошкільнята люблять цю прекрасну пору року, милуються красою, відмічають зміни, радіють урожаю, уславляють її в піснях, інсценівках, таночках.