28 лют. 2024

III Міжнародне заняття доброти

28 лютого 2024 року в усіх вікових групах проведені заняття доброти, присвячене саме котам та собакам про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
25 лют. 2024

Свято української жінки

Українське свято Дня української жінки відображає не лише національну красу українського жіноцтва, але й його велич, силу, мужність і готовність до самопожертви та героїчної боротьби за справедливість, мир та Батьківщину. Діти привітали всіх жінок зі святом, побажали міцного здоров'я, подякували за турботу та піклування.
2 лют. 2024

Свято Стрітення

2 лютого 2024 року пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення дітям та дорослим.
25 груд. 2023

Свято Різдва «В чистому небі зірка засяє, Свято велике знов нас вітає!»

25 грудня 2023 року святкували Різдво Христове. Діти з дорослими з задоволенням приймали участь в театралізованому дійстві «Казочка про Різдво». Коляда в садочку лунала, закликаючи мир та добробут для усього українського народу в Новому році. Свято подарувало усім незабутні емоції, тепло та любов.
7 груд. 2023

Українська хустина - наша берегиня

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. колектив долучився до флешмобу "Зроби фото з хусткою", під час якого кожна жінка прикрашає себе автентичним аксесуаром та демонструє багатовікову красу української жінки.
6 груд. 2023

Свято "Миколай, ти до нас завітай"

Свято Миколая з нетерпінням чекають не тільки діти, а й лісові мешканці, як вони готуються до свята, які листи діти пишуть Святому Миколаю, як Ангелики допомагають Чудотворцю і як Нічка - чарівничка в цей час чарує з зірочками, про все це діти дізнались під час ї свята
27 жовт. 2023

Тематичний день "Диво гарбузове"

В цей день про гарбуза і співали наші діти , і загадки відгадували, і хороводи водили, і вірші читали, ліпили й малювали та дякували майстерності та оригінальності дорослих, що вложили краплинки душі і щирої любові до проведення цього незабутнього Тематичного дня.
29 вер. 2023

Свято до Дня українського козацтва

29 вересня в усіх вікових групах було проведене свято "Посвята в козачата"
21 вер. 2023

Розвага до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

Ми мріємо про мир. Ми мріємо, щоб наші діти жили в країні без війни, тому ми разом співали, танцювали та читали вірші про мир.
16 вер. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі"

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі на початку навчального року у ЗДО проведено тиждень безпеки дорожнього руху з 16.09.2023 по 22.09.2023р., під час якого вихованці пригадали правила переходу дороги, дорожні знаки, сигнали світлофора