новини

21 груд. 2020

новорічні свята

Протягом тижня всі вихованці зусстрілись з красунею ялинкою, потрапивши у цікаву казку, накопичили позитивні емоції вд зустрічі з Дідусем Морозом та його казковими помічниками та отримали такі бажані подарунки .
18 груд. 2020

розвага "Миколай- до нас завітай"

вихователі всіх вікових груп підготували для своїх вихованців цікаву зустріч з Миколаєм. день пройшов цікаво та весело, бо діти грали, співали пісеень, переглянули презентації, чекаючи сролодких подарунків від Миколая.
7 груд. 2020

колективні перегляди

Всі вихователі дуже ретельно готувались до колективних перглядів за тематикою - "Сучасне заняття", застосовуючи рекомендації та методики Нової української школи.
25 лист. 2020

ітогові заняття за І квартал

По всім віковим групам пройшли ітогові заняття. Вихователі та їх вихованці у цікавій та казковій формі підбили підсумок отриманих знань та вмінь за І півріччя.
10 лист. 2020

конкурс "Ігрова карусель"

У закладі по всім віковим групам пройшов конкурс-перегляд народних українських ігор. Протягом тижня діти з цікавістю та бадьоро показали вміння грати в народні ігри.
28 жовт. 2020

Підводимо підсумок конкурсу "Осінь радісна пора"

Педагоги кожної вікової групи підгготували відео-презентацію поробок вихованців, виготовлених вдома у родиному колі та оголосили переможців, яких буде нагороджено грамотами.
21 жовт. 2020

пед година-діалог "Працюємо по-сучасному: ранок радісних зустрічей"

Педагоги продовжили опрацювання матеріалів Нової української школи та обговорили умови впровадження у практику закладу кола радісних зустрічей, ознайомились з їх різновидом та на практиці програли знайомі.
15 жовт. 2020

Осінні свята

з 09 жовтня2020 року по 13 жовтня2020 року у закладі були проведені традиційні осінні свята.• Усі учасники веселих свят дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята. Свята пройшли весело й цікаво. Діти отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.
12 жовт. 2020

тиждень родини- "В щасливій родині зростає дитина"

Протягом тижня у цікавій формі діти пригадували членів родини, сімейні обовязки, професії батьків.
9 жовт. 2020

Конкурс "Осінь - радісна пора"

Батькам було запропоновано оформити разом з дитиною поробку та подати її у фотоматеріалах, а педагоги створили відеопрезентації.
До дня працівників освіти відбулося святкове нагородження керівництва КДНЗ №3 " Росинка "Поздоровляли педагогів міста діти нашого дитячого садка.

27 вересня усі педагоги - дошкільники відмітили професійне свято. Усіх колег дошкільних закладів вітаємо зі святом. Бажаємо здоров'я та творчої наснаги. Сподіваємося, що ви теж закохані у свій дитячий садок,  як ми!