15 вер. 2023

Майстер - клас по виготовленню символу миру

Напередодні святкування Дня миру було проведено майстер - клас для педагогів закладу по виготовленню символу миру - голубів.
4 вер. 2023

Педагогічна рада "Реформування змісту дошкільної освіти"

4 вересня 2023 року відбуласт настановча педагогічна рада, на якій пройшло обговорення та затвердження плану роботи на 2023- 2024 навчальний рік, освітньої програми та стратегії розвитку.
3 вер. 2023

Кольоровим тижнем розпочинаємо навчальний рік

Разом з кольорами веселки навчаємось та розважаємось
1 вер. 2023

Навчальний рік розпочинаємо - друзів всіх збираємо

Навчальний рік розпочато у змішаному режимі
2 черв. 2023

Випускні свята 2023 року

Садочок проводжає вихованців до школи. Хай вам щастить, любі наші вихованці.
31 трав. 2023

Педагогічна рада "Якісна освіта - запорука успіху розвитку сучасної освіти: підводимо підсумок роботи закладу"

Традиційно, з солодощами, було підведено підсумок роботи закладу за поточний навчальний рік та нагороджено за підсумками року найкращих працівників за системність, старанність та відповідальність в організації дистанційного навчання
23 трав. 2023

Фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023

Заклад прийняв участь у фізкультурно-оздоровчому заході MOVE Week 2023, головною метою якого є популяризація різних форм руху та здорового способу життя.
1 трав. 2023

Генератор в подарунок від Lions of Deutschland

Діти, батьки та колектив комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №3 «Росинка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області» висловлюють щиру подяку Lions of Deutschland за подарований генератор, який буде добрим помічником для дошкільнят: це світло, тепло, гаряче харчування, а для співробітників - стабільність та безперебійна робота.
20 квіт. 2023

Творчі звіти вихователів, що атестувались у поточному році.

Творчій звіт вихователя, його самоосвітня діяльність є важливою складовою розвитку педагога як професіонала та особистості. вміння самовдосконалюватись і вчитись на своїх помилках, аналізувати їх важливо для педагогів.
16 квіт. 2023

Педагогічна година "Самоосвіта - основа методичної компетенції сучасного педагога"

Педагоги переглянули презентацію та усвідомили, що самоосвітня діяльність веде до майстерності, розповсюдження власного досвіду.