3 бер. 2017

Свято мами і весни

02, 03 березня 2017 року в нашому закладі в усіх вікових групах пройшли свята мами і весни. Всі педагоги і діти старанно готувалися до свят і прагнули зробити їх незабутніми для мам, бабусь і всіх присутніх у залі жінок та дівчаток.
24 лют. 2017

Свято Масляної

24 лютого у нашому закладі пройшло цікаве святкування Масляної . Як відомо, це свято символізує перемогу світла та тепла над темрявою та холодом. На святі було весело та гамірно: зустріч Зими з Весною супроводжувалася змаганнями, іграми, конкурсами, частуванням млинцями, піснями. Головними гостями свята стали: Масляна, Дід та Баба.
17 лют. 2017

Міський семінар "Формування економічного мислення як структурного компоненту соціалізації дошкільників"

Під час семінару керівники дошкільних закладів міста мали змогу ознайомитись з системою економічного виховання дошкільників. До перегляду було запрооновано заняття з дітьми 1 ясельної групи "Барні - наш найкращій друг", відео презентація з сучасних проблем економічного виховання малюків, демонстраційний проект з поводження з твердими побутовими відходами, кмузична казка "Колобок на економічний ладок" та тренінг з тайм – менеджменту «Управління часом».
25 січ. 2017

Конкурс читців "Моя Україна"

З метою виявлення й підтримки талановитих, обдарованих дітей, виховання позитивного ставлення до українських поетичних творів 25 січня 2017 року в нашому закладі був проведений конкурс читців патриотичного напрямку. 23 дитини за власним бажанням вибрали твори українських поетів та читали вірші, як справжні артисти. Жюрі нагородили усіх номінантів дипломами та солодкими призами.
13 січ. 2017

Розвага "Вернисаж зимових свят"

13.01.2017 року пройшла розвага "Вернисаж зимових свят" Діти пригадали народні традиції таких різдвяних свят, як колядки, щедрівки, водохреща. Також відбулося прощання з новорічною ялинкою. Діти з піднятим емоційним настроем будуть чекати нових зимових зустрічей.
22 груд. 2016

Новорічні свята

22, 23 грудня були проведені Новорічні ранки. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний матеріал дали велику втіху і радість не тільки дітям, а й дорослим.
21 груд. 2016

Конкурс для батьків "Новорічна прикраса своїми руками"

З початку грудня для наших батьків стартував конкурс Новорічна прикраса своїми руками" з використанням вторинної сировини та непридатного матеріалу.
19 груд. 2016

Свято Миколая

Скільки ж приємних хвилювань принесло малюкам нашого садочку очікування на чудове свято Миколая. Під час казочки за допомогою головних героїнь Зірочки та Ангелочка діти навчилися не тільки давати оцінку поведінці казковим персонажам, а й своїй.
1 груд. 2016

Екскурсія на пошту.

Діти старшої групи, які вже навчилися писати, склали листа Діду Морозу самі. А вихователі підтримали дитяче бажання і навчили їх робити звичайний конверт, який прикрасили дитячими малюнками, вирізками з паперу, стрічками і багатьом іншим та провели незабутню екскурсію на пошту. Діти отримали велике задоволення, бо самі опустили лист у поштову скриньку.
20 лист. 2016

Тиждень безпеки

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 07 по 11 жовтня 2016 року в нашому дошкільному навчальному закладі були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.