9 бер. 2023

З Кобзарем до перемоги

Вшанування пам'яті Т.Г.Шевченко
8 бер. 2023

Подарунок для найріднішої, найгарнішої, найчарівнішої з жінок

Вихованці закладу, недивлячись на такі незручні та важкі умови сьогодення, всеж таки привітали матусь зі святом, старанно виготовляючи своїми рученятами такі гарні букетики.
2 бер. 2023

Флешмоб "Добро переможе" до Заняття доброти

Педагогічний колектив долучився до флеш-мобу
1 бер. 2023

ІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Педагоги закладу долучились до ІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
28 лют. 2023

Дотримуйся правил безпеки вони рятують життя! ДСНС УКРАЇНИ

Міна може ховатися там, де ти не очікуєш!!! Будь уважним!
27 лют. 2023

Пропонуємо!!! Цікаво!!!!

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки.
30 січ. 2023

Проект "МРІЯ" - протидія російським окупантам в медіа-просторі

Кожен українець - воїн на своєму фронті, наш фронт - інформаційний. Для більш детальної інформації ознайомлення завантажте силку /uploads/editor/3054/316186/news_496/files/mriya_proekt_1_.pdf
20 лют. 2022

Виготовляємо оберіг з дитячої долоньки

Вихованці старших груп виготовили обереги- прапорці «Вдячні за свободу» з маленьких дитячих долоньок

До малят завітав козак Чуб

Разом з козаком вихованці старших груп переглянули відеофільм про мандри козака країною та про нашу малу Батьківщину, наше рідне місто Тернівку

Акція "Ангели пам'яті"

Вихованці 2 старшої групи приєдналися до акції «Ангели пам’яті», власноруч виготовивши ангелів (вихователь Фадєєва Н.Г.)