20 лют. 2022

Екскурсія до стели «Героїв Небесної Сотні»

Екскурсія до стели «Героїв Небесної Сотні» вихованців старших груп (вихователь Казакова О.Л., Леонова Т.О.) діти вшанували пам'ять загиблих, засвітили свічку пам’яті та поклали квіти
16 лют. 2022

День Єдності ми відзначали

Разом з усією Україною вихованці закладу та працівники вели розмову про нашу країну, її людей, її міста та красу.
19 січ. 2022

Спортивна розвага "У гості до Сніговика"

Сніговик - улюблений дитячий зимовий герой, з яким вони залюбки грали та змагались. Зустріч зі Сніговиком наповила дітей веселощами, бадьорістю та здоров ям.
6 січ. 2022

Різдвяна вистава

Разом зі звірятами дуже радісно та корисно полоринуи у святкоий вертеп
25 груд. 2021

Новорічні свята крокують по планеті

Всім закладом радо зустрічаємо Новорічні свята
20 груд. 2021

Святого Миколая зустрічали й смаколики вибирали

Зимові свята розпочинає Святий Миколай, який завітав до діток зі смаколиками, іграми та піснями.
7 груд. 2021

День хустинки відзначали - багато цікавого взнали

Вже традиційно на початку грудня діти зустрічаються з символом України - українською хустинкою. Цілий день з хустинкою цікаво навчатись та гратись.
26 лист. 2021

ітогові заняття за І квартал

Всі вікові групи провели ітогові заняття за І квартал з гарними результатами навчання
24 лист. 2021