15 бер. 2021

Пед година - колоквіум "Мандруємо країною безмежної гри LEGO"

Педагоги закладу познайомились з інноваційною технологією, яку використовують у початковій школі та вирішили долучитись у рамках взаємодії до процесу.
9 бер. 2021

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченко

У закладі проведено роботу з вшанування пам'ті видатного сина українського народу - Т.Г.Шевченко, геніального поета, полумяного борця за свободу та щастя народу
5 бер. 2021

Весну зустрічаємо - всіх жінок вітаємо

У закладі відбулися святкові ранки. діти мали можливість творчо проявити себе в різних видах музичної діяльності та подарували багато позитивних емоцій всім жінкам закладу, матусям та бабусям.
2 бер. 2021

Участь у акції "Домашні улюбленці - це відповідальність, а не іграшка"

02.03.2021 по всіх вікових групах пройшли тематичні заняття з серії "Уроки доброти" під час яких малюків навчали спілкуватись з тваринами, доглядати за ними , а головне сформували розуміння того, що тварини- це живі істоти, а не іграшки.
27 лют. 2021

Бенефіз педагога

Педагоги, що атестуються - Коновалова Н.В. та Гігол'ян Н.А. ознайомили колег зі своїми методичками з досвіду роботи
21 лют. 2021

День рідної мови

З вихованцями закладу проведено квест-гру стежинами рідної мови
12 лют. 2021

Конкурс "Город на підвіконні"

Мета: формування у дітей інтересу до дослідницької діяльності з вирощування культурних рослин в кімнатних умовах, виховання у дітей любові до природи, створення в групі городу на підвіконні.
4 лют. 2021

Участь у акції "Годівничка для пташок"

Малюки залюбки виготовляли годівнички з покидькового матеріалу , розвішували їх на території закладу та спостерігали за пташиною їдальньою.
10 січ. 2021

Веселі зимові канікули

Діти раділи снігу та весело грали
21 груд. 2020

Новорічні свята

Протягом тижня всі вихованці зусстрілись з красунею ялинкою, потрапивши у цікаву казку, накопичили позитивні емоції вд зустрічі з Дідусем Морозом та його казковими помічниками та отримали такі бажані подарунки .