11 трав. 2017
День відкритих дверей надав можливість батькам познайомитися з традиціями, правилами, особливостями освітньо - виховної роботи закладу. Програма дня була цікавою та змістовною: заняття, режимні моменти, спортивне свято, музична розвага, майстер - класси. Батьки з задаволенням спостерігали за дітьми протягом дня та проявили активність під час усіх запропонованих заходів.

Ввечері на загальних батьківських зборах інструктор з фізичного виховання ознайомила батьків з методикою навчання дітей плаванню, розробленою В.І.Купрієнко, вихователь - методист розповіла про систему роботи з економічного виховання. Завідуюча ознайомила з матеріалами міського семінару "Формування економічного мислення як структурного компоненту процесу соціалізації дошкільників" , що пройшов на базі закладу. Закінчилась зустріч переглядом музичної казки, участь у якій  приймали не тільки вихованці, а й весь колектив закладу.