Сторінка музкерівника

Використання музичного матеріалу:

1. Використовуйте музичний матеріал в процесі заучування віршів. Спосіб запам`ятовування віршованих текстів на фоні спеціально дібраного музичного супроводу мобілізує увагу дитини, допомагає швидше запам`ятати, а пам`ять отримує додаткове тренування.
2. Корисно за допомогою музичного фону створити в уяві дітей образи природи або об`єктів предметного світу. Наприклад, голоси птахів, журчання водички, шелест листя.
3. Доцільно супроводжувати процес образотворчої діяльності дітей музичними фрагментами, які стануть відправною точкою для фантазії, для пробудження переживань і думки пожвавлять візуальні образи.
4. Під час проведення ранкової зарядки або інших фізичних вправ музика буде гарним помічником для розвитку рухової активності, почуття ритму та розвитку слуху дитини.
5. Частіше слухайте з дітьми твори всесвітньої класичної музики.
6. Виховуйте любов та повагу до рідної країни на кращих зразках української народної пісенної творчості.
7. Не навантажуйте слух дитини довготривалим прослуховуванням диско –, поп –, рок – , техномузики.
8. Частіше залучайте дітей до гри на дитячих музичних інструментах та іграшках з метою розвитку почуття ритму, музичного слуху та дрібної моторики рук.
9. Співайте разом з дітьми пісеньки, поспівки, потішки, колискові.
З ДІТЬМИ  ПРАЦЮЮТЬ

музичний керівник КУШНІР АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

освіта  неповна вища

начається у Криворізькому державному педагогічному університеті

освітньо-кваліфікаційний рфівень молодший спеціаліст

кваліфікація вчитель музики, музичний керівник, організатор роботи з учнівськими об'єднаннями

педагогічний  стаж 1 рік

принципи роботи

З нашими малятами Осінь зустрічали, весело грали та танцювали!

Новий Рік ми зустрічали,

Діда Мороза у гості чекали!

Свято мами зустрічали,

Свої таночки дарували!