Міський конкурс спортивних змагань з елементами футболу серед вихованців старшої групи.

17 трав. 2017
Всіх учасників змагань Колобок зустрів на сортивному майданчику. Разом з ним діти зустрічались з героями казки, долали перешкоди та виконували їхні завдання. Дійшовши до стадіону, команди "Ластівка"та "Комета" з вихованців старшої групи показали жваву гру у футбол. Всі вихованці закладу вболівали за різні команди, підбадьорювали гравців футбольними кричалками.

Діти протягом року готувалися до гри та отримали необхідні навички та вміння під час відвідування гуртка "Школа м'яча"

Під час перерви між таймами гри виступили групи підтримки молодшої та середньої групи, своїми хореографічними номерами вони пдбадьорили команди та підняли настрій глядачам.