Випускний бал "Прощавай, садок дитячий"

24 трав. 2017
24 травня проводжали своїх випускників у школу в дитячому садочку “Росинка”. З нагоди свята випускники разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму. Особливо позитивної атмосфери випускному балу додали веселі та кумедні Клякса та Фея Часу, які розважали дітей цікавими конкурсами. По закінченню свята діти випустили в небо повітряні кульки, загадуючи свої бажання.

Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку.  Настав цей довгоочікувальний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя.  Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.