Город на підвіконні

8 лют. 2020
«Город на підвіконні» в дитячому садку дає можливість розширити уявлення про рослини, як живі організми, про умови які необхідні для їх росту і розвитку, уміння радіти результатам своєї праці. Трудове виховання — цілеспрямований процес формування у дітей трудових навичок і вмінь, поваги до праці дорослих, звички до трудової діяльності. Його завдання полягає у формуванні в дітей стійких переконань, що праця є життєвою необхідністю.. Навіть найпростіший результат трудових зусиль дитини (посадка насіння, догляд за рослинами ) вселяє їй впевненість у собі, прагнення випробувати себе у нових видах діяльності.

Найкреативніші ідеї вихователів по оформленню городу були відмічені дипломами.