Свято масляної

28 лют. 2020
Масляна - одне з найвеселіших свят проводів зими, це радісне свято, яке асоціюється в веселими іграми та ароматними млинцями. Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустріла Масляну малеча нашого дитячого садочка. Настрій у дорослих і дітей був по справжньому весняний, бо прийшла уквітчана Весна, а теплий вітерець приніс дітлахам вівсянки, але й Зиму не ображали. Кульмінацією свята стала поява наших помічників вихователя з млинцями, то вже їли млинці, як кажуть, за обидві щоки та Весну славили!

Млинці куштували, весну прославляли. Діти у піднесеному настрої йши додому, щоб продовжити святкування масляної з родиною.