Тиждень безпеки

11 жовт. 2013
В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 07 по 11 жовтня 2013 року в нашому дошкільному навчальному закладі були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.

Тему " Безпека на вулиці " ми обрали невипадково, бо випадків травмування  на дорозі з кожним роком стає все більше. особливо серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожен день тиждня мав свою тематику:

Понеділок "Обережно - автомобілі на дорозіЦ

Вівторок - "Світлофорова наука"

Середа - "Я крокую по дорозі"

Четвер - "Такі різні машини" ( машини спеціального призначення)

Пятниця - Розвага "Звірята на дорозі"

Для батьків були проведені консультації "Дорога безпечна та небезпечна" , оновлені рекомендації у папках - пересувках "Безпека на вулиці", оформлено інформаційний стенд "Дитина і вулиця"

З педагогами проведен інструктаж, бліц - опитування "Загаси вулкан" зі знань правил дорожнього руху.