Осінній ярморок

8 жовт. 2020
08.жовтня 2020 року у дітей старшої групи відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий каравай, овочі, фрукти та інше. Справжнє свято відбулося в душі кожного вихованця, бо принцесу Несміяну змусили посміхатися та радіти сонечку, жовтому листячку, творінням природи.. Діти співали пісні про чарівну осінь, грали в ігри, танцювали завзято.

На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!