Петриківський первоцвіт

6 лист. 2013
З метою якісного навчання прийомів виконання декоративних елементів петриківського розпису, основ композиції та кольорознавства, збагачення уявлення дітей про симетрію, ритм, колорит ми запросили провести майстерклас для наших педагогів керівника гуртка Центра дитячої творчості.

Практичні заняття допоможуть педагогам правильно організувати творчу роботу дошкільників під час виконання завдань в "Альбомі майбутнього художника. Його змістовне наповнення відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти (освітня лінія "Дитина у світі культури") та чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей від 2 до 6 років.