Фестиваль "Гармонія руху"

11 лист. 2013
З 11 по 15 листопада 2013 року пройшов фестиваль "Гармонія руху" під девізом: "Рух - це життя, рух - це краса"

Мета роботи:  Збереження та зміцнення здоров’я вихованців;узагальнення досвіду роботи пед. колективу з фізично – оздоровчого напрямку діяльності; сімейного досвіду фізичного виховання малят; розвиток творчості та фантазії  педагогів; використання у продовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої  життєдіяльності фізкультурно – оздоровчого, валеологічного, художньо – естетичного спрямування з активним  використанням рухів та музики у фізкультурних вправах, іграх, танцях; формування життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, забезпечення належного рівня фіз. підготовленості вихованців

План роботи:

Девіз

з дітьми

Робота з батьками

День здоров’я

Про своє здоров’я дбай – бігай, присідай, стрибай

Інтегровані заняття: «Здоров’я та рух поруч ідуть»

Фізичні заняття: «З фіз. культу

рою ми дружим  - до здоров’я не байдужі»

Майстер клас  вихователі груп раннього віку Пащенко Н.О. , Безотосна А.В. та Казакова О.Л. «Хочеш бути здоровим - будь» (використання дихальних вправ, гімнастики для пальчиків, вправ для вушок в оздоровчій роботі закладу)

Розробка папок пересувок «Дбаємо про здоров’я малят»

День гри

Йде до нас весела гра – тебе кличе дітвора

Інтегровані

заняття:  «І навчаємо і граємо»

Фізичні заняття:

«Веселі малята на планеті Фізкультурії»

Перегляд рухової активності  під час прогулянок

«Прогулянка на користь і здоров’я»

Майстер клас вихователі молодших груп  Леонтович С.В., Вострікова О.В., Фадєєва Н.Г. «В веселі ігри граємо – здоров’я здобуваємо» рухливих ігор)

Практикум

«Гра скликає друзів»

(ігри з дитиною вдома ) по всіх вікових групах

День танцю

Міць і завзятя потрібні малятам – у коло ставайте: танцюйте та грайте

Інтегровані заняття: « В русі ми  співаємо, граємо, зростаємо»

Вело пробіг «Їхали ведмеді на велосипеді» (серед дітей середньої та старшої груп на велосипедах та самокатах територією садка)

Пішохідний перехід до міського парку «Прогулянка слідопитів»

(молодші дошкільники)

«Дитячий майданс» – танцюють всі (друга  половина дня)

Семінар

«Вивчаємо Базовий компонент дошкільної освіти (у новій редакції) з обговоренням освітньої лінії «Особистість дитини » » (розгляд питання формування основних фізичних якостей, рухових умінь, культуоно – гігієнічних навичок, оздоровчих навичок та питання БЖД)

Конкурс посібників «Загально рухові вправи робимо з задоволенням»

Майстер – клас «Танцюва

льна рухо

терапія» (як зацікавити дитину фізкультурою)

День спорту

Спорт – це здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила

Інтегровані заняття «Якщо будеш спорт любити – зможеш років сто прожити»

Фізичні заняття: «Спритні, веселі, дужі  зі спортом дружим»

Екскурсія до спортивного залу «Темп» зі старшими дошкільниками (зустріч зі спортсменами, спостереження за тренуванням, спільні тренування, де діти змогли б уявити себе майбутніми спортсменами

Майстер клас Большакова Н.М., Орчинська Ю.М,  Коновалова Н.В., Ющик Е.В. «Спортивні ігри для кожної  дитини» (систематизація знань педагогів про використання програмових спортивних ігор у роботі з дітьми)

«Спортивні перегони» (змагання між педагогами)

«Рухова активність – основа здорового способу життя» (залучення вихованців до спортивних секцій)

П’ятниця

День гарного настрою, сміху та розваг

Смійся веселіше – будеш здоровіше

Інтегровані заняття «В казочку за здоров’ям»

Фізичні заняття:

«У нашому садочку звучить веселий сміх»

Фізкультурно – музичне  шоу « І здорові і малі люблять рухатись усі»

Майстер клас  муз керівник Максюта Г.В.

«Хай звуки музики лунають чарівні» (як музика лікує)

Майстер клас фізінструктора

Корнієнко В.В. «Дитячі ігри та особливості темпераменту»

Фізичне виховання в сім/ї  «Здорова дитина – з власної родини»