Випускний 2021

21 трав. 2021
21 травня 2021 року пройшов випускний бал групи "Троянди" Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців.

Чарівні дівчатка у святкових сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки, адже вони так чекали та готувались до цього дня.

На святі випускники співали пісні про садочок, про Україну, розказували вірші, танцювали та жартували. Але найбільш хвилюючим та оригінальним був танець діток прощання з іграшками

Дітей та їх батьків із святом привітала завідуюча дитячим садочком Ірина Птиченко

Батьки діток подякували колективу ЗДО «Росинка» за гарне та достойне виховання їх дітей та за те, що допомагали їхнім дітям кожного дня, крок за кроком, пізнавати навколишній світ і себе самого в ньому.

Наприкінці випускного свята кожна дитина отримала в подарунок подарунки від батьків.Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи.