Генератор в подарунок від Lions of Deutschland

1 трав. 2023
Діти, батьки та колектив комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №3 «Росинка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області» висловлюють щиру подяку Lions of Deutschland за подарований генератор, який буде добрим помічником для дошкільнят: це світло, тепло, гаряче харчування, а для співробітників - стабільність та безперебійна робота.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.

Вони роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Дякуємо за готовність допомагати закладам освіти в цей скрутний для України час, за небайдуже ставлення до проблем дітей – майбутнього нашої держави.