Святковий тиждень, присвячений Дню народження Т.Г.Шевченка «Тобі, Тарасу, шану складаємо»

19 лют. 2014
У нашому закладі з 17.02.2014 р. по24.02.2014 р. організовано тематичний тиждень по вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка. проведено заходи згідно до складеного плану, а саме: з дітьми по всіх вікових групах проведено бесіди «Що ми знаєм про Шевченка». З дітьми середньої (вихователь Большакова Н.М.) та старшої (вихователь Коновалова Н.В.) груп проведено тематичне заняття «Великий Кобзар – син України» та екскурсію до міської дитячої бібліотеки, де дітей також ознайомили з творчістю Т.Г.Шевченка та запропонували книги з його віршами. Під час тематичного тижня організована виставка дитячих робіт за творчістю Т.Г.Шевченка «Мистецькі шедеври». Серед дітей старшої групи проведено конкурс читців віршів Т.Г.Шевченка. кращими читцями оголошено Кривого Егора, Нестерук Настю, Пойманову Тетяну.

План заходів по КДНЗ №3  «Росинка»

з підготовки та відзначення

200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

у 2014 році

Зміст роботи

Термін проведення

І. Організаційна робота

Скласти та затвердити план роботи дошкільного закладу з підготовки та відзначення 200-річчя дня народження Тараса Шевченка.

До 01.02.2014

Литвиненко Ю.В.

Оформити інформаційний стенд присвячений 200-річчю дня народження Т.Г.Шевченка.

До  10.02.2014

Литвиненко Ю.В.

Створити в методичному кабінеті виставку дитячої літератури, репродукцій картин, наочних посібників присвячених життю та творчості великого Кобзаря.

Лютий - березень

ІІ. Робота з педагогами

Педагогічні читання «Поезії Т.Г.Шевченка торкнулися моєї душі»

17.02.2014

Музичний – керівник

Максюта Г.В.

Організувати серед вихователів конкурс методичних розробок, конспектів занять на тему «Видатний українець – Кобзар».

Лютий – березень

Методична година пам’яті Т.Г.Шевченко

(гра «Брейн – ринг)

19.02.2014

Литвиненко Ю.В.

Літературна вікторина «Невідомі факти про життя та творчість митця»

20.02.2014

Литвиненко Ю.В.

«Екскурсія по віртуальному музею»

(презентації та перегляд відео фільму)

21.02.2014

Литвиненко Ю.В. та вихователі груп

ІІІ. Робота з дітьми

Продовжувати знайомити дітей з творчістю Т.Г.Шевченка.

Провести бесіди по групам"Що ми знаємо про Шевченка"

17.02.2014 – 21.02.2014

вихователі

Провести з дітьми середнього та старшого дошкільного віку тематичні заняття на тему: «Великий Кобзар – син України»».

лютий

вихователі

Організувати виставку дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка за темою: ««Мистецькі шедеври».

Вихователі

.

Організувати екскурсію до дитячої бібліотеки для дітей середньої та старшої груп

Вихователі груп

Провести тематичне музичне  заняття - пісенний вернісаж «Вінок Шевченкових пісень».

21.02.2014

Музичний керівник Максюта Г.В

Провести конкурс читчів віршів Т.Г.Шевченко (діти старшої групи)

Вихователі старшої групи

ІV. Робота з батьками

Залучати та запрошувати батьків на заходи , присвячені вшануванню пам’яті Тарасу Григоровичу Шевченко.

Лютий - березень

вихователі

Залучати батьків до участі спільно з дітьми в конкурсі дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка.

вихователі

Оформити інформаційний вісник та папки пересувки по групах про життя та творчість, спадщину Т.Г.Шевченко

вихователі

Завідуюча КДНЗ №3 «Росинка»                                                І.В.Птиченко