1 місце у міському конкурсі на кращу театральну виставу.

4 бер. 2014
У міському конкурсі на кращу театральну виставу ми стали переможцями. Мюзикл "Дитячий садок для звірят" отримав 1 місце серед дошкільних закладів - учасників міста.

У лютому місяці стартував Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних закладів нашого міста з метою виявлення та розвитку талановитих дітей дошкільного віку. В рамках фестивалю в усіх дошкільних установах були проведені тижні театралізованої діяльності спрямовані на вдосконалення всебічного розвитку творчих здібностей дітей за допомогою театрального мистецтва. Дошкільнята мали можливість поспілкуватися зі справжніми театральними акторами , спробувати себе в якості декораторів та костюмерів , виявити власні таланти в справжніх спектаклях.
 У дошкільному закладі № 3 «Росинка» були організовані конкурси афіш і театральних постановок в кожній віковій групі. Активну участь взяли батьки у конкурсі « Театральних справ майстри» з виготовлення різних видів театру , тим самим створили умови для розвитку дитячої творчості .
Мюзикл дітей старшої групи «Дитячий сад для звірят » був представлений на 1 етапі загальноміського конкурсу театральної творчості .
Педагогічний колектив дитячого садка « Росинка» впевнений , що театралізована діяльність приносить велику користь дітям- акторам , радість глядачеві , задоволення педагогам і батькам вихованців . Адміністрація вважає , що театральне мистецтво близько і зрозуміло для дітей , адже в його основі лежить гра. При цьому театр допомагає вирішити багато актуальних проблем педагогіки і психології , пов'язані з художньою освітою і вихованням дітей ; формуванням естетичного смаку; моральним вихованням ; розвитком комунікативних якостей особистості; вихованням волі , розвитком пам'яті , уяви , ініціативності , фантазії , мови; створенням позитивного емоційного настрою , зняттям напруги , вирішенням конфліктних ситуацій .