Забезпечення наступності між дитячим садком та школою

3 квіт. 2014
Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опановувала раніше. Все це можливо лише за дотриманням принципу наступності між дошкільною та початковою освітою. 03 квітня 2014 року було організовано зустріч вчителя початкових класів Лашкової Людмили Борисівни з вихованцями старшої групи , проведені відкриті заняття та обговорено питання формування єдиного навчально-виховного середовища.

На занятті завдяки  кропіткій  праці вихователів Коновалової Наталі Валеріївни та Ющик Євгенії Валеріївни кидається в око інтелектуальний розвиток дітей, а  у бесідах, спостереженнях за грою - моральна вихованість, ціннісні орієнтації у сфері спілкування і діяльності.
   У подальших планах передбачено проведення спільних нарад, засідання методичних об’єднань, відвідування занять та виховних заходів, підготовка рекомендацій для батьків майбутніх першокласників, участь у батьківських зборах, знайомство майбутніх першокласників зі школою.