Підсумкові заняття

20 трав. 2014
У дитячому садку пройшли підсумкові заняття з дітьми всіх вікових груп по всіх основних напрямах розвитку вихованців з виявленням освітнього рівня. Узагальнюючі заняття в дитячому садку підводять підсумок знанням та вмінням отриманим дітьми в результаті навчального та виховного процесу за весь рік. На таких заняттях у вихованців систематизуються знання і проходить аналіз раніше накопичених фактів. Аналіз занять показав, що в групах вирішується цілий комплекс виховних та освітніх завдань, відбір програмного матеріалу здійснюється з урахуванням вікових особливостей дітей.

Підсумкові заняття в групах показали  високий рівень розвитку дітей і володіння методикою проведення та організації занять вихователями ДНЗ.