Конкурс "Вихователь - творець"

17 вер. 2014
Виготовлення посібників для роботи з дітьми важлива справа. Бо всі посібники та іграшки, які оточують дітей, в тій чи іншій мірі впливають на їх розвиток. В процесі розвиваючих ігор діти вчаться діяти з предметами: співвідносити, порівнювати, класифікувати їх за певною ознакою. До розвиваючих ігор відносяться ігри і іграшки, спрямовані на розвиток мислення, уяви, мовлення та моторики рук. Найважливішим моментом у винаході ігор для дітей є те, що всі пристосування можна зробити своїми руками, як роблять наші вихователі - матеріали для майбутніх ігор беруть буквально з домашнього ужитку.

1 місце зайняли вихователі - Вострікова О.В., Леонтович С.В.;

2 місце - вихователь Безотосна А.В., Скуратовська О.В.;

3 місце - вихователь Коновалова Н.В.