Свято "До нас осінь завітала"

23 жовт. 2014
Осінь - це королева краси. Тільки погляньте на клени, що одяглися в багрянець . Вони стоять , задумавшись на узліссі, немов сумують про те, що прийшов час попрощатися із чарівним одягом. Але не дивлячись на цей осінній смуток, у дітей осінь - найулюбленіша пора. Саме тому осінні свята в нашому дитячому садку - одні з найбільш улюблених у дітей свят.

В групах молодшого та середнього віку свято було присвячене спогадам осінньої краси. Діти розказували вірші, співали дзвінкі пісні, водили веселі хороводи і возвеличували красуню Осінь. Та найбільше дітям сподобалися ігри: «Передай гриб», «Збери врожай», «Оббіжи грибочок». А найменші діточки спробували свої вправність у збиранні  шишок для білочки.