Тиждень безпеки

13 жовт. 2014
13.10.2014- керівництвом закладу проведено перевірку обізнаності педагогів у питаннях безпеки життєдіяльності, знання документів, що регламентують організацію роботи зі створення безпечних умов життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.

Комплекс методів і прийомів, які використовували педагоги протягом тижня у роботі з дітьми, батьками, загальний позитивний фон сприяли формуванню у малечі уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки, правильно діяти в певних ситуаціях, допомогли набути стереотипу поведінки в природі та суспільстві.