Перші змагання гуртка "Шашковий дебют"

1 груд. 2014
Шашкова боротьба – це змагання в витримці, логічності мислення, а також вмінні передбачати розвиток подій. Навчитися добре грати в шашки – справа далеко не легка і не проста, оскільки гра ця містить у собі багато труднощів, тонкощів і глибини. Наші гуртківці вже засвоїли правила гри і тільки розпочали грати у цю інтелектуальну гру.

Немає необхідності доводити очевидну корисність гри в шашки. Вона допоможе виховувати в дітях дисциплінованість, посидючість, вміння концентрувати увагу і логічно мислити. І абсолютно необхідно зберігати і розвивати систему навчання шашок в дошкільних установах. Все частіше вихователі дитячих садів задають питання: «Чи можна навчати дітей дошкільного віку грі в шашки або це доступно тільки обдарованим дітям? По плечу чи малюкам ця корисна, захоплююча гра? Грунтовну відповідь дав у своїй статті «До питання про навчання, виховання та розвиток дітей шестирічного віку» доктор психологічних наук, професор А. В. Запорожець (хоча безпосередньо про шашках мова в ній не йшла):