День Святої Трійці

14 черв. 2019
Діти дитячого садочка ”Росинка” завзято готувались до зеленого загадкового свята. Цього теплого літнього ранку вони були святково одягнені, у дівчаток віночки з живих квітів. Вихователі ознайомили дошкільнят зі звичаями та традиціями проведення християнського свята Трійця. Веселі літні хороводи, таночки, народні та рухливі ігри, вірші, сюрпризні моменти, зустріч з Літом, прикрашання дерева віночками - запам'ятаються дітям назавжди. Адже ті яскраві відчуття єднання з природою рідного краю, які діти отримали в дитинстві, вони пронесуть з собою через все життя та передадуть наступним поколінням.

Нехай цього дня у кожній оселі буде святково й зелено, і в кожній душі - радісно й сонячно!