новини

2 бер. 2018

Свято 8 березня

Традиційно у нашому дитячому закладі ранки, присвячені усім жінкам, мамам та бабусям пройшли весело та зворушливо. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.
19 лют. 2018

Фінансова звітність

Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.01.2018 року.
26 груд. 2017

Новорічні свята

26, 27 грудня в ДНЗ «Росинка» пройшли святкові новорічні ранки. Скільки веселощів і сміху лунало в цей час. Батьки з неприхованою гордістю милувалися своїми маленькими принцесами, пухнастими сніжинками, чарівними феями, кумедними ведмедиками і зайчатами, які з неменшою гордістю демонстрували свої таланти і обдарування. І звичайно не обійшлося без сюрпризів, чарівних перетворень і подарунків від Діда Мороза.
19 груд. 2017

День Святого Миколая

В цей святковий зимовий день весь педагогічний колектив створював дива для наших маленьких сонечок, дарував їм добро, святковий настрій та очікувані подарунки
12 груд. 2017

Фінансова звітність

Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.11.2017 року.
27 лист. 2017

Контрольно - підсумкові заняття за 1 квартал.

З метою аналізу результативності засвоєння освітніх завдань в останній тиждень листопада проводяться відкриті підсумкові контрольні заняття у кожній віковій групі та моніторинг рівня компетенцій дітей згідно програмовим вимогам та віковим можливостям дітей.
26 жовт. 2017

Осінні свята «На гостину до щедрої осені».

25, 26 жовтня 2017 року у нашому закладі пройшли осінні свята «На гостину до щедрої осені». Усі вікові групи підготували цікаві музичні номери та цікаві виступи. Батьки маленьких вихованців були активними учасниками в підготовці й проведенні свят. Дошкільнята подарували своїм рідним незабутні враження та позитивні емоції. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для дорослих глядачів.
12 жовт. 2017

Спортивне свято, присвячене дню захисника України

Впереддень цих важливих для нашої країни дат у нашому закладі відбулося спортивне свято “Ми діти козацького роду” Активну участь у змаганнях прийняли не тільки діти старшої групи, а й їхні татусі та учасники АТО. У всіх дорослих (педагогів, батьків, бабусь, дідусів) та дітей упродовж свята панував дух патріотизму, гордості за свою Батьківщину, за український народ, за Героїв, які захищають кордони нашої Вітчизни!
4 жовт. 2017

Конкурс педагогічної майстерності "Найкращий дидактичний посібник"

З метою удосконалення педагогічної майстерності, обміну досвідом, розвитку творчої ініціативи вихователів 4 жовтня 2017 року пройшов конкурс "Кращий дидактичний посібник ". В конкурсі приймали участь вихователі всіх вікових груп, які презентували колегам дидактичні ігри , виготовлені власноруч.
22 вер. 2017

Тиждень безпеки"Увага, діти на дорозі"

З 18 вересня до 22 вересня було проведено тиждень БЖД "Увага, діти на дорозі"з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.
До дня працівників освіти відбулося святкове нагородження керівництва КДНЗ №3 " Росинка "Поздоровляли педагогів міста діти нашого дитячого садка.

27 вересня усі педагоги - дошкільники відмітили професійне свято. Усіх колег дошкільних закладів вітаємо зі святом. Бажаємо здоров'я та творчої наснаги. Сподіваємося, що ви теж закохані у свій дитячий садок,  як ми!