новини

13 вер. 2018

Екскурсія до музею Шахтарської слави

Діти старшої групи були запрошені на свято посвячення у гірняки у музей Шахтарської слави шахтоуправління «Тернівське». Ознайомлення з працею дорослих, з їхніми професіями у процесі спостережень та екскурсій забезпечує найбільшу виразність уяв¬лень, максимальну дієвість отриманих дітьми знань. Діти на практиці уточнили і закріпили отримані знання під час спілкування з представниками професій нашого регіону.
3 вер. 2018

Свято "Вперед до країни знань"

Скінчилися літні дні. На порозі вересень. Діти з радісним настроєм йшли цього дня до дитячого садка. До свята «Вперед, до країни Знань!» готувалися усі, адже саме з нього почнеться новий навчальний рік. Для когось він буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось це свято буде першим у житті. Із свята 1 Вересня почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в країну Знань.
31 серп. 2018

Розвага "Літо, прощавай"

Діти згадали, що робили літом, грали в ігри "Квакушка і комарі", "Рибалка", "Машини", танцювали таночки з Літом.Літо пішло, а діти згадали, що починається учбовий рік, що вони перейшли в іншу вікову групу. Діти запам'ятають таку цікаву розвагу
17 серп. 2018

"Яблучний спас нам всім яблучок припас"

Діти весело грали в ігри з яблуками, танцювали таночок "Яблучко", а потім подивились ляльковий театр і поласували цукерками. Діти були у захваті.
2 бер. 2018

Свято 8 березня

Традиційно у нашому дитячому закладі ранки, присвячені усім жінкам, мамам та бабусям пройшли весело та зворушливо. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.
19 лют. 2018

Фінансова звітність

Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.01.2018 року.
26 груд. 2017

Новорічні свята

26, 27 грудня в ДНЗ «Росинка» пройшли святкові новорічні ранки. Скільки веселощів і сміху лунало в цей час. Батьки з неприхованою гордістю милувалися своїми маленькими принцесами, пухнастими сніжинками, чарівними феями, кумедними ведмедиками і зайчатами, які з неменшою гордістю демонстрували свої таланти і обдарування. І звичайно не обійшлося без сюрпризів, чарівних перетворень і подарунків від Діда Мороза.
19 груд. 2017

День Святого Миколая

В цей святковий зимовий день весь педагогічний колектив створював дива для наших маленьких сонечок, дарував їм добро, святковий настрій та очікувані подарунки
12 груд. 2017

Фінансова звітність

Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.11.2017 року.
27 лист. 2017

Контрольно - підсумкові заняття за 1 квартал.

З метою аналізу результативності засвоєння освітніх завдань в останній тиждень листопада проводяться відкриті підсумкові контрольні заняття у кожній віковій групі та моніторинг рівня компетенцій дітей згідно програмовим вимогам та віковим можливостям дітей.
До дня працівників освіти відбулося святкове нагородження керівництва КДНЗ №3 " Росинка "Поздоровляли педагогів міста діти нашого дитячого садка.

27 вересня усі педагоги - дошкільники відмітили професійне свято. Усіх колег дошкільних закладів вітаємо зі святом. Бажаємо здоров'я та творчої наснаги. Сподіваємося, що ви теж закохані у свій дитячий садок,  як ми!