новини

29 жовт. 2018

Проект "Малята - пташенята"

Ініціативна група "Турботливі батьки", які перемогли в конкурсі міні - проектів "Громада своїми руками"завершили роботу над проектом "Малята - пташенята" В рамках проекту було проведено 8 суботників, витрачено 54931 гривень із фонду конкурса, 12000 гривень власних коштів, 2000 гривень із інших джерел.
26 жовт. 2018

Осінній ярмарок

26 жовтня 2018 року наш заклад запросив всіх бажаючих на «Осінній ярмарок». Одягнені в традиційний українській одяг «продавці», прикрашені столи, наповнені запашними овочами й фруктами кошики, аромат домашньої випічки, весела музика – усе це створювало святкову атмосферу. На ярмарку продано смаколиків на загальну суму 2т. 653грн.
25 жовт. 2018

Осінні свята

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. 25, 26 жовтня 2018 року в ясельних та молодшій групі пройшли свята осені. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Діти гарно співали, танцювали, читали вірші про осінь та осінні перетворення природи.
12 жовт. 2018

День захисника України

12 жовтня 2018 року було проведено спортивне свято для дітей старших груп, на якому діти мали змогу показати свій козацький дух, міць, витривалість, спритність в ході різних спортивних ігор. На святі також залюбки приймали участь у змаганнях татусі вихованців та учасники АТО.
20 вер. 2018

Профілактична акція "Увага! Діти на дорозі!"

Згідно з планом роботи відділу освіти Тернівської міської ради на 2018 рік та планом роботи ЗДО№3 «Росинка» на 2018 н.р. з 20 серпня по 20 вересня 2018 року проведено профілактичну акцію «Увага! Діти на дорозі!». Метою роботи постало питання формування свідомого розуміння дітьми цінності власного життя та здоров’я та життєвої компетентності дітей, знання і розуміння правил безпечної поведінки на вулиці.
13 вер. 2018

Екскурсія до музею Шахтарської слави

Діти старшої групи були запрошені на свято посвячення у гірняки у музей Шахтарської слави шахтоуправління «Тернівське». Ознайомлення з працею дорослих, з їхніми професіями у процесі спостережень та екскурсій забезпечує найбільшу виразність уяв¬лень, максимальну дієвість отриманих дітьми знань. Діти на практиці уточнили і закріпили отримані знання під час спілкування з представниками професій нашого регіону.
3 вер. 2018

Свято "Вперед до країни знань"

Скінчилися літні дні. На порозі вересень. Діти з радісним настроєм йшли цього дня до дитячого садка. До свята «Вперед, до країни Знань!» готувалися усі, адже саме з нього почнеться новий навчальний рік. Для когось він буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось це свято буде першим у житті. Із свята 1 Вересня почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в країну Знань.
31 серп. 2018

Розвага "Літо, прощавай"

Діти згадали, що робили літом, грали в ігри "Квакушка і комарі", "Рибалка", "Машини", танцювали таночки з Літом.Літо пішло, а діти згадали, що починається учбовий рік, що вони перейшли в іншу вікову групу. Діти запам'ятають таку цікаву розвагу
17 серп. 2018

"Яблучний спас нам всім яблучок припас"

Діти весело грали в ігри з яблуками, танцювали таночок "Яблучко", а потім подивились ляльковий театр і поласували цукерками. Діти були у захваті.
2 бер. 2018

Свято 8 березня

Традиційно у нашому дитячому закладі ранки, присвячені усім жінкам, мамам та бабусям пройшли весело та зворушливо. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.
До дня працівників освіти відбулося святкове нагородження керівництва КДНЗ №3 " Росинка "Поздоровляли педагогів міста діти нашого дитячого садка.

27 вересня усі педагоги - дошкільники відмітили професійне свято. Усіх колег дошкільних закладів вітаємо зі святом. Бажаємо здоров'я та творчої наснаги. Сподіваємося, що ви теж закохані у свій дитячий садок,  як ми!