Свято Великодня

25 квіт. 2024
Незабаром вся Україна святкуватиме світле свято Господнього Воскресіння – Великдень. До нього готуються всі. Прикрашають і прибирають будинки, готують різні наїдки, а особливо символ свята – паску та писанки.Так, 24 квітня 2024 року в нашому закладі відбулася музична розвага «Писанка Великодня». Дітей знайомили з історією свята Пасхи, народними звичаями та традиціями. Під час свята діти грали в ігри, співали пісні про свято, писанку, вербу; танцювали таночки; грали інсценівки, прикрашали писанку.

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. В ЗДО №3 «Росинка» знайомлять дітей з традиціями святкування Великодня. Які страви готують, як будинок прибирають до свята, що одягають на свято. А ще навчають, які писанки бувають, чим від крашанок відрізняються, як їх розписують. Що означає кожен колір, малюнок, лінія чи крива.