День знань

2 вер. 2019
02 вересня 2019 року традиційно на подвір'ї нашого закладу під звуки дитячих пісень діти вишукались на святкову лінійку. Для когось цей навчальний рікстав початком дошкільного дитинства, а для когось - стартом перед навчанням у школі. Діти разом з казковими гкроями танцювали, співали пісень, грали в різні ігри та радісно вітали всіх з початком навчального року.

Ось і настав цей день. 1 вересня – День Знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік!