Тиждень безпеки "Увага! Діти на дорозі"

16 вер. 2019
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі напередодні та в перші дні навчального року, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей та молоді, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх у ЗДО №3 «Росинка» було проведено тиждень БЖД «Увага! Дитина на дорозі».

Дітям у цей період була запропонована дуже цікава  інтегрована діяльність, яку було розплановано на всі вікові періоди.  З дітьми проводились заняття з тем:  «Транспорт нашого міста» - молодші групи (вихователі Фадєєва Н.Г., Казакова О.Л., Томишинець В.А., Вострікова О.В.), «Азбука автомобільних доріг» (пішохідні та дорожні знаки) – з дітьми середньої групи (вихователі Орчинська Ю.М., Большакова Н.М.), «Світлофор Моргайко та «Зебра» - наші найкращі друзі»  з дітьми старшої групи (вихователі Карнакова Ю.В,, Коновалова Н.В.) з . З дітьми проводились сюжетно – рольові ігри, інтелектуальні розминки, де дітям пропонували відгадати загадки з теми. Зі старшими вихованцями провели цільову екскурсію до дороги -  з метою ознайомлення з вулицею, ознайомлення з видами транспорту, що їздить дорогами міста, тротуаром, проїзною частиною, правилами переходу дороги та екскурсія до поліцейського відділку міста  Діти малювали та конструювали машини, дорогу, читали твори художньої літератури з теми, вигадували казки та вивчали вірші. Малюкам дуже сподобались віршовані правила з «Дорожньої абетки».