Різдво

10 січ. 2020
Традиційно, в нашому закладі, як і по всій країні, пройшли Різдвяні свята під час яких, педагоги долучили дітей до українських традицій.Колядки, спеціальні різдвяні пісні, вертепи, щедрівки, театралізовані дійства, колоритні персонажі принесли чимало радощів, веселощів, позитивних емоцій дошкільнятам.

Різдвяні свята це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Здавен на Україні святкували святки, які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем. Українці як і в давні часи, так і зараз ретельно готувались до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчили колядки та щедрівки.