Педгодина-мозаїка "Кольоротерапія: педагогічні можливості методики для розвитку пізнавальних здібностей та покращення здоров'я дітей "

16 вер. 2020
Під час засідання було підведено підсумки тематичного тижня та намічені подальші кроки роботи з впровадження у практику роботи елементів кольоротерапії як методики покращення здоров'я, використовуючи можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, їх мовлення, мислення та збагачення позитивного емоційного досвіду.

Мета роботи: впровадити в практику роботи елементи кольоротерапії як методу покращення здоров'я, використовуючи можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, їх мовлення, мислення, збагачуючи позитивний емоційний досвід.