Інформаційно-роз'яснювальна робота з пожежної безпеки

22 квіт. 2021
Серед педагогічних працівників проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою попередження травмування дітей під час пожеж. неухильного дотримання правил пожежної безпеки в побуті та наданна інформації для батьків щодо безпеки дітей під час пожеж на сторінках груп та сайті закладу

Питання пожежної безпеки для дітей і підлітків дуже важливі, тому, батьки, вихователі дитячих садків і вчителі повинні приділяти належну увагу цьому питанню. Як правило, якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися втакій ситуації неможливо, а якщо у дитини не досить знань, як поводитися при пожежі, то ситуація може виявитися плачевною. У цій статті ми будемо говорити про правила і пам’ятках з пожежної безпеки для дітей.