Пед. година - воркшоп "У єдиному колі в Новій українській школі: сучасні підходи до взаємодії між ЗДО та початковою ланкою ЗЗСО"

17 бер. 2021
У рамках взаємодії з початковою ланкою ЗЗСО відбулась зустріч з педагогом Лариковою Т.В. Під час зустрічі вихователі мали можливість відмітити схожість сучасних методів педагогів-початківців та вихователів у ЗДО та намітити подальші шляхи педагогічної взаємодії.

<span helvetica="" neue',="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-line;"="">Співробітництво та тісна взаємодія школи йзакладів дошкільної освіти дозволяє створити єдині вимоги до нового громадянина.