Осінні святатиждень родини- "В щасливій родині зростає дитина"Осінній ярморокПедагогічна година-майстерня "Доповнена реальність - сучасний підхід до розвитку дітей дошкільного віку"Педгодина-мозаїка "Кольоротерапія: педагогічні можливості методики для розвитку  пізнавальних здібностей та покращення здоров'я дітей "Профілактична робота з попередження дитячого травмування  на дорозі

21 груд. 2020
новорічні свята
Протягом тижня всі вихованці зусстрілись з красунею ялинкою, потрапивши у цікаву казку, накопичили позитивні емоції вд зустрічі з Дідусем Морозом та його казковими помічниками та отримали такі бажані подарунки .
18 груд. 2020
розвага "Миколай- до нас завітай"
вихователі всіх вікових груп підготували для своїх вихованців цікаву зустріч з Миколаєм. день пройшов цікаво та весело, бо діти грали, співали пісеень, переглянули презентації, чекаючи сролодких подарунків від Миколая.
7 груд. 2020
колективні перегляди
Всі вихователі дуже ретельно готувались до колективних перглядів за тематикою - "Сучасне заняття", застосовуючи рекомендації та методики Нової української школи.

Дистанційна освіта на Класній оцінці