Тернівка. Дитячий садок № 3 Росинка

Проект "Малята - пташенята"
Ініціативна група "Турботливі батьки", які перемогли в конкурсі міні - проектів "Громада своїми руками"завершили роботу над проектом "Малята - пташенята" В рамках проекту було проведено 8 суботників, витрачено 54931 гривень із фонду конкурса, 12000 гривень власних коштів, 2000 гривень із інших джерел.
Осінній ярмарок
26 жовтня 2018 року наш заклад запросив всіх бажаючих на «Осінній ярмарок». Одягнені в традиційний українській одяг «продавці», прикрашені столи, наповнені запашними овочами й фруктами кошики, аромат домашньої випічки, весела музика – усе це створювало святкову атмосферу. На ярмарку продано смаколиків на загальну суму 2т. 653грн.
Осінні свята
Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. 25, 26 жовтня 2018 року в ясельних та молодшій групі пройшли свята осені. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Діти гарно співали, танцювали, читали вірші про осінь та осінні перетворення природи.
День захисника України
12 жовтня 2018 року було проведено спортивне свято для дітей старших груп, на якому діти мали змогу показати свій козацький дух, міць, витривалість, спритність в ході різних спортивних ігор. На святі також залюбки приймали участь у змаганнях татусі вихованців та учасники АТО.
Профілактична акція "Увага! Діти на дорозі!"
Згідно з планом роботи відділу освіти Тернівської міської ради на 2018 рік та планом роботи ЗДО№3 «Росинка» на 2018 н.р. з 20 серпня по 20 вересня 2018 року проведено профілактичну акцію «Увага! Діти на дорозі!». Метою роботи постало питання формування свідомого розуміння дітьми цінності власного життя та здоров’я та життєвої компетентності дітей, знання і розуміння правил безпечної поведінки на вулиці.
Екскурсія до музею Шахтарської слави
Діти старшої групи були запрошені на свято посвячення у гірняки у музей Шахтарської слави шахтоуправління «Тернівське». Ознайомлення з працею дорослих, з їхніми професіями у процесі спостережень та екскурсій забезпечує найбільшу виразність уяв¬лень, максимальну дієвість отриманих дітьми знань. Діти на практиці уточнили і закріпили отримані знання під час спілкування з представниками професій нашого регіону.

Класна оцінка