Тернівка. Дитячий садок № 3 Росинка

Екскурсія до музею Шахтарської слави
Діти старшої групи були запрошені на свято посвячення у гірняки у музей Шахтарської слави шахтоуправління «Тернівське». Ознайомлення з працею дорослих, з їхніми професіями у процесі спостережень та екскурсій забезпечує найбільшу виразність уяв¬лень, максимальну дієвість отриманих дітьми знань. Діти на практиці уточнили і закріпили отримані знання під час спілкування з представниками професій нашого регіону.
Свято "Вперед до країни знань"
Скінчилися літні дні. На порозі вересень. Діти з радісним настроєм йшли цього дня до дитячого садка. До свята «Вперед, до країни Знань!» готувалися усі, адже саме з нього почнеться новий навчальний рік. Для когось він буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось це свято буде першим у житті. Із свята 1 Вересня почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в країну Знань.
31.08.2018
Розвага "Літо, прощавай"
Діти згадали, що робили літом, грали в ігри "Квакушка і комарі", "Рибалка", "Машини", танцювали таночки з Літом.Літо пішло, а діти згадали, що починається учбовий рік, що вони перейшли в іншу вікову групу. Діти запам'ятають таку цікаву розвагу
17.08.2018
"Яблучний спас нам всім яблучок припас"
Діти весело грали в ігри з яблуками, танцювали таночок "Яблучко", а потім подивились ляльковий театр і поласували цукерками. Діти були у захваті.
02.03.2018
Свято 8 березня
Традиційно у нашому дитячому закладі ранки, присвячені усім жінкам, мамам та бабусям пройшли весело та зворушливо. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.
19.02.2018
Фінансова звітність
Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.01.2018 року.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"