8 жовт. 2020

Осінній ярморок

08.жовтня 2020 року у дітей старшої групи відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий каравай, овочі, фрукти та інше. Справжнє свято відбулося в душі кожного вихованця, бо принцесу Несміяну змусили посміхатися та радіти сонечку, жовтому листячку, творінням природи.. Діти співали пісні про чарівну осінь, грали в ігри, танцювали завзято.
23 вер. 2020

Педагогічна година-майстерня "Доповнена реальність - сучасний підхід до розвитку дітей дошкільного віку"

Під час засідання педагоги закладу ознайомились з матеріалами обласного науково методичного проекту "Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи", роздивились проект дошкільної освіти з "моделлю 4К" та розробили проблему над якою буде працювати заклад
16 вер. 2020

Педгодина-мозаїка "Кольоротерапія: педагогічні можливості методики для розвитку пізнавальних здібностей та покращення здоров'я дітей "

Під час засідання було підведено підсумки тематичного тижня та намічені подальші кроки роботи з впровадження у практику роботи елементів кольоротерапії як методики покращення здоров'я, використовуючи можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, їх мовлення, мислення та збагачення позитивного емоційного досвіду.
12 вер. 2020

Профілактична робота з попередження дитячого травмування на дорозі

Згідно з планом роботи відділу освіти Тернівської міської ради на 2020 рік та планом роботи ЗДО№3 «Росинка» з 7 вересня по 12 вересня 2020 року проведено профілактичну акцію «Увага! Діти на дорозі!». Метою роботи постало питання формування свідомого розуміння дітьми цінності власного життя та здоров’я та життєвої компетентності дітей, знання і розуміння правил безпечної поведінки на вулиці.
9 вер. 2020

Зустріч у педагогічному інтерактивному кафе "Дошколярик"

9 вересня 2020 року педагогів закладу було запрошено на педагогічну годину, яка була організована у вигляді зустрічі у педагогічному інтерактивному кафе "Дошколярик"
7 вер. 2020

Кольоровий тиждень

Педагогічний колектив розпочав впровадження у практику роботи закладу елементів кольоротерапії, як методу покращення здоров'я, використовуючи можливості кольорів для розвитку пізнавальних здібностей дітей, покращення їх мовлення, мислення, креативності, збагачуючи їх емоційний досвід.
4 вер. 2020

Оформлення педагогічної вітрини "За роботою сумуємо - посібники презентуємо"

Педагоги презентували підготовлені посібники до роботи у новому 2020 - 2021 навчальнму році
2 вер. 2020

Засідання І педагогічної ради 2020-2021 н.р. "Освіта майбутнього"

На засіданні обговорювались напрямки роботи пед колективу у навчальному році, затверджувались перспективні плани роботи всіх підрозділів. під час засідання відбувся педагогічний аукціон "Самоосвіта: індивідуальні маршрути проф розвитку та зростання педагога"
1 вер. 2020

Дитячий садок зустрічає діток

1.09.2020 дитячий садок відчинив двері усім малюкам і запросив їх у Країну Дорослішання, де діти матимуть змогу не тільки зустрітись з друзями, грати, а й разом отримувати нові знання, розвиватись та навчатись.
27 бер. 2020

Ярморок

Розмірковуючи над тим, як ефективно ознайомлювати дітей та їхніх батьків з національною культурою, як домогтися формування національної свідомості у дітей, як пробудити до життя національні традиції, національний дух нашого народу, вихователі нашого закладу вирішили провести ярморок для дітей та батьків всіх вікових груп. Батьки готували традичійні українські стави, а діти залюбки смакували.