25 бер. 2020

Контрольно - підсумкові заняття за 2 квартал

З метою аналізу результативності засвоєння освітніх завдань в останній тиждень лютого проводяться відкриті підсумкові контрольні заняття у кожній віковій групі та моніторинг рівня компетенцій дітей згідно програмовим вимогам та віковим можливостям дітей.
5 бер. 2020

Спортивні змагання "Доньки - матері"

05 березня 2020 року пройшли спортивні змагання між дівчатами старшої групи та їх матусями. В кожній естафеті мами приймали участь разом з донками , що ще більше визивало у дітей радість та бажання перемагати. Естафети, об'єднані однією тематикою, як спільна праця на кухні, допомогли донькам довести присутнім, що вони вправні матусені помічниці.
3 бер. 2020

Cвяткові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

В нашому дошкільному навчальному закладі урочисто відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Дошкільнята вітали всіх жінок зі святом. Кожна дитина мала можливість розкрити свої таланти і творчі здібності , привітати найдорожчих людей із святом.
28 лют. 2020

Свято масляної

Масляна - одне з найвеселіших свят проводів зими, це радісне свято, яке асоціюється в веселими іграми та ароматними млинцями. Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустріла Масляну малеча нашого дитячого садочка. Настрій у дорослих і дітей був по справжньому весняний, бо прийшла уквітчана Весна, а теплий вітерець приніс дітлахам вівсянки, але й Зиму не ображали. Кульмінацією свята стала поява наших помічників вихователя з млинцями, то вже їли млинці, як кажуть, за обидві щоки та Весну славили!
26 лют. 2020

Семінар "Педагогічна кав'ярня"

26 лютого 2020 року на базі нашого закладу відбувся міський семінар на тему "Інновації у сучасному ЗДО" Учасники потрапили у педагогічну кав'ярню, де за філіжанкою кави вирішували важливі питання дошкілля.
19 лют. 2020

Педагогічний квест з кубіком Блума

Вихователь Пащенко Наталя Олексіївна ознайомила педагогів з інноваційною технологією "Кубік Блума" у цікавому квест. Виконуючі різні ігрові вправи та завдання, педагоги зрозуміли, як краще використовувати цю технологію у своїй роботі.
12 лют. 2020

Майстер - клас "Народна лялька- мотанка - оберіг наших душ"

Під час заходу педагоги дізнались про цікаві факти, повязані з лялькою - мотанкою та навчились виготовляти їївласноруч.
11 лют. 2020

Методичне об'єднання вихователів молодших груп

Методичне об'єднання вихователів молодших груп. 11 лютого 2020 року на базі нашого дошкільного закладу відбулося міське методичне об'єднання вихователів молодших груп за темою "Виховання казкою". Підчас відкритого заняття вихователь Томишинець Вікторія Андріївна запропонувала присутнім переглянути інтегроване заняття "За мотивами української народної казки "Рукавичка". Вона ознайомила з інноваційними методами та прийомами з розвитку логіко - математичного розвитку..
8 лют. 2020

Город на підвіконні

«Город на підвіконні» в дитячому садку дає можливість розширити уявлення про рослини, як живі організми, про умови які необхідні для їх росту і розвитку, уміння радіти результатам своєї праці. Трудове виховання — цілеспрямований процес формування у дітей трудових навичок і вмінь, поваги до праці дорослих, звички до трудової діяльності. Його завдання полягає у формуванні в дітей стійких переконань, що праця є життєвою необхідністю.. Навіть найпростіший результат трудових зусиль дитини (посадка насіння, догляд за рослинами ) вселяє їй впевненість у собі, прагнення випробувати себе у нових видах діяльності.
5 лют. 2020

Брейн - ринг на тему "Краса і мудрість народної іграшки. Лялька - мотанка - золота спадщина українського народу"

Під час заходу педагоги збагатили знання про різновид української народної іграшки, про роль іграшки в житті людей у давнину.